http://upix.me/files/L1zI28/531878_362373933877673_394070378_n-04182013125405000000.png

Hacked by Kosova Warriors Group [ K-W-G ]

Ky operacion u be nga grupi "Kosova Warriors Group"

Ky eshte nje sulm, kunder jush o grek barbar dhe pushtues.
Per ju qe masakroni e perdhunoni Shqiptar, dhe ne fund ndiheni krenar.
Vrisni Shqiptar neper burgje, mbastaj beheni si kurva te diskriminuara,
Mendoni se shqiptaret kan harruarr historin, mendoni se jeni fqinj me ne.
POR
Nje popull qe harron historin e tij,
Eshte I denuar qe ta perjetoj ate perseri.
Te bashkuar me nje ide, qe te bashkojm nje atdhe.
Vetem populli eshte aleati me I mir I nje shteti,
Dhe kur populli eshte I ndar, shtetin e ha dreqi,

Grek o Grek krye horr, e ndjen veten superior,
Ke harruar historin, pangjel zheben e alin,
Kishte zhaba ne oborr, 1000 greker sherbetor…


NE O GREK E THAM TONEN, MOR TE Q*FT KINA NONEN……
KRUJU ME DJEMT E SHQIPERIS, PO STI Q*M GJITH ROBT E SHPIS……


KOSOVA ESHTE SHQIPERI
DHE
SHQIPERIA ESHTE ILIRI

Ti, Shqiperi, me jep ndere, me jep emrin Shqipetar,
Zemren ti ma gatove plot me deshire dhe me zjarr.
Shqiperi, o mema ime, ndonese jam i merguar,
Dashurine tende kurre zemra s'e ka harruar.

DONT FORGET OLD MAPS..


[+]
Misteriozi Pirat - UnikBaba - c0ldDA3M0N - gR33nc0d3 [+]

Kosova Warriors Group (c)